fbpx
Napište řediteli :)

Rád s vámi konkrétní projekt prodiskutuji osobně či po Skype a společně vybereme nejvhodnější možnosti online propagace…

Ing. Michal Jedon
CEO / Founder INTUITO s.r.o. michal @ intuito.cz
Sledujte nás na:

Marketingový kalendář 2020

Už máte svůj marketingový kalendář pro rok 2020? Pokud ne, můžete si jej zdarma stáhnout níže, jedná se o poctivě připravený kalendář od spol. Mail Komplet, která jej každoročně připravuje nejen pro své klienty. Doufáme, že díky němu nezapomenete na žádnou příležitost, kdy můžete své podnikání posunout zase o kousek dále.

Vytvoříme komplexní strategii

d
Analýza problémů

Bez důsledné analýzy Vašeho projektu, konkurentů i produktu se do návrhu propagační strategie nikdy nepouštíme a Vy byste také neměli.

d
Návrh nových řešení

Na základě našich zjištění Vám připravíme několik možných variant propagace a společně zvolíme tu nejvhodnější, pro daný okamžik i rozpočet.

d
Integrace strategie

Zajistíme implementaci a nastavení veškerých potřebných kampaní i inzerátů. Jak v Google Ads, Seznam Sklik.cz, Facebook i Instagram Ads. Copywriting apod.

d
Optimalizace & Vyhodnocení

Každou nově vytvořenou kampaň je potřeba vyhodnocovat a průběžně optimalizovat, dle aktuální situace na trhu. Jedině tak je možné dosáhnout těch nejlepších výsledků.

d

Více objednávek?

Jak dosáhnout většího počtu objednávek, je asi jedním z nejčastějších požadavků našich klientů. Plně jej chápeme, ale často musíme klientům vysvětlovat, že se jedná o komplexní proces a je třeba provést více jak jedno konkrétní opatření. Neváhejte nás tedy kontaktovat.

error: Content is protected !!