fbpx
Napište řediteli :)

Rád s vámi váš projekt prodiskutuji osobně či po Skype a společně vybereme nejvhodnější možnosti nejen online propagace…

Ing. Michal Jedon
CEO / Founder INTUITO s.r.o. michal @ intuito.cz
Sledujte nás na:
Webdesign 5 způsobů: Jak přesunout WordPress na nový hosting

5 způsobů: Jak přesunout WordPress na nový hosting

Přinášíme Vám 5 ověřených návodů, jak přesunou web vytvořený na WordPressu na jinou doménu či na jiný webhosting bez ztráty funkčnosti jednotlivých odkazů a se zachováním nastavení všech pluginů, načítání obrazků, scriptů atd.

Samotný přesun není zase tak náročný, čas to ovšem zabere, v závislosti na rychlosti a kvalitě vašeho internetového připojení a samozřejmě velikosti samotného webu i parametrů zvoleného hostingu. Před započetím migrace, doporučujeme taktéž provést zálohu veškerých dat webu.

 

Poznámka: Pokud z nějakého důvodu máte pocit, že přesun hostingu nezvládnete vlastními silami, tak Vám bezpečnou migraci veškerého obsahu na vašem webu rádi zajistíme, stačí když nám Váš konkrétní požadavek napíšete na hello@intuito.cz, děkujeme.

 

Ověřené návody na přesun WordPressu na jiný hosting:  

  1. https://www.wplama.cz/migrace-wordpressu-na-novy-hosting-domenu/
  2. http://wordpress-sensei.cz/jako-presunout-wordpress-na-novou-adresunovy-hosting/
  3. http://www.cwordpress.cz/navody/jak-presunout-wordpress-na-jiny-hosting.html
  4. https://wordpress.org/support/article/moving-wordpress/
  5. https://www.active24.cz/jak-na-tvorbu-webu/wordpress/jak-snadno-presunout-wordpress-stranky-na-novy-hosting-nebo-jinou-domenu

 

Varování: Nemůžeme zaručit, že uvedené návody budou 100% s vaší verzí WordPressu, pokud si po přečtení návodu nejste jistí co činíte a nemáte připravenou kompletní zálohu, tak se do přesunu samostatně nepouštějte a kontaktujte odborníky. Za případné škody bohužel nemůžeme nést odpovědnost. Děkujeme za pochopení.

Pokud potřebujete poradit s tvorbou webu na WordPressu, tak se na nás neváhejte obrátit.